Koolitajad

Eva Vahtramäe

Eva on saanud organisatsioonikäitumise magistrikraadi Tallinna Ülikoolis, rahvusvahelise ärijuhtimise bakalaureuskraadi EBS-is ja tal on ka Tallinna Kommertskooli diplom müügijuhimises. Lisaks on ta läbinud täiskasvanute koolitaja/ andragoogi kutsekvalifikatsiooni kursuse ning saanud ka täiskasvanute koolitaja 7.taseme. Alates 1999 töötab ta  ettevõtluse ja turunduse õppejõuna Tallinna Tehnikakõrgkoolis. Eval on väga suur kogemus äriidee arenduses ning  ettevõtlust aktiveerivates tegevustes: ta on olnud paljude ettevõtlust ja tööturuteenuseid toetavate ürituste korraldaja ning õppematerjalide ja metoodika väljatöötaja. Ta on osalenud paljudes projektides , teinud karjääri- ja ettevõtlikkusalased uuringud (Osalemine TTA hankeprojektis „Ettevõtlustoetuse taotlemise (äriplaani) juhendi väljatöötamine“Tööturuameti programmile „Kvalifitseeritud tööjõu pakkumise suurendamine 2007-2009“, „Äriplaani kontrolli ja hindamise metoodika väljatöötamine.“ „Kvalifitseeritud tööjõu pakkumise suurendamine 2007-2009“.) jpt

Pertti pärna

Pertti on saanud kõrghariduse 2005.aastal Tallinna Tehnikakõrgkoolis transpordi ja logistika valdkonnas. Ta on lõpetanud andragoogi kutsekvalifikatsiooni kursuse.
Alates 2009. aastast töötab ta kutseõpetajana Rakvere Ametikoolis, lisaks külalisõppejõuna Tallinna Tehnikakõrgkoolis ( valdkonnad: põhiprotsessid, tarneahel, logistika. Äri/ protsesside planeerimine. Äriplaan)

SIGNE KAUNISSAAR

Signe on lõpetanud 2019. aastal Rakvere Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli (nüüd Tallinna Tehnikakõrgkool) ärijuhtimise eriala ning peale seda spetsialiseerunud  Tallinna Majanduskoolis sotsiaalmeediale. Ta on aidanud algajaid ettevõtteid digiturunduse arendamisel ning olnud mitmeid kordi külalislektor-praktikant Tallinna Tehnikakõrgkooli Teenusmajanduse Instituudis.
Signe on töötanud S-ilu OÜ-s (e-pood, blogindus, digiturundus); Andrell OÜ-s, kus tegeleb lisaks turundusele ka personali ja raamatupidamisega ning viib läbi koolitusi ja konsultatsioone ka S-turundus OÜ-s. Lisaks oma praktilistele koolitustele annab Signe Rakvere Eragümnaasiumis tunde 10. ja 11. klassi õpilastele turunduse alal ning aitab ka õpilasfirmasid ellu viia.

DIANA TANDRU

Diana on  2008. aastal saanud magistrikraadi õigusteaduses Audentese Ülikoolis. Alates 2008. aastast töötab lektorina Tallinna Tehnikakõrgkoolis (kuni 2019 Lääne-Viru Rakenduskõrgkool) ja külalislektorina EBSis, Tartu Ülikooli Narva kolledžis ning Järvamaa Kutsehariduskeskuses. Koostöös Projektiekspert OÜga ning Tallinna Tehnikakõrgkoolis pakutavate täiendkoolituste raames on ta koolitanud alustavaid ettevõtjaid üle kümne aasta. Ettevõtjana on Diana nõustanud kliente kõigis ettevõtlusega seonduvates õigus- ja juhtimisküsimustes. MTÜ Ettevõtlusteater juhatuse liikmena on ta välja töötanud ja levitanud innovaatilist ettevõtluse õpetamismeetodit Eestis, Lätis, Soomes ja Ukrainas ning lisaks õpetab majandust ja ettevõtlust ka kahes gümnaasiumis.